Калькулятор вартості ліцензій на ведення
грального бізнесу в Україні

Нижченаведений калькулятор розроблений командою SGL на основі положень українського Закону про азартні ігри (Закон України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» від 14.07.2020 р. № 768-IX).

Для отримання інформації про вартість конкретної ліцензії на організацію азартних ігор та про інші обов’язкові витрати організатора азартних ігор, будь ласка:

  • (1) оберіть відповідну категорію азартних ігор;
  • (2) оберіть відповідну первинну ліцензію; та
  • (3) за необхідності оберіть відповідні вторинні ліцензії.

Згідно з українським Законом про азартні ігри всі ліцензійні платежі та інші витрати повинні оплачуватися лише в гривнях (UAH). Для зручності калькулятор також подає еквіваленти в доларах США та євро на основі поточного офіційного обмінного курсу.

Таблиці з правого боку (у жовтому кольорі) надають підсумкову інформацію щодо загальної вартості ліцензійних платежів для 1 року дії ліцензії та для всього строку дії ліцензії.

Застереження: Цей калькулятор призначений для надання загальної інформації щодо деяких питань, пов’язаних з організацією азартних ігор за українським законодавством, і не повинен розглядатися як юридична порада чи консультація. Якщо у Вас виникли запитання щодо таких питань, будь ласка, зв’яжіться з нами, і ми будемо раді надати Вам додаткову інформацію або поради з урахуванням конкретних обставин Вашого запиту.

Офіційний обмінний курс:

UAH USD EUR
Статутний капітал
Банківська гарантія/депозит у банку
UAH USD EUR
Вартість (1 ліцензія на 5 років)Вартість (1 ліцензія на 10 років)
UAH USD EUR
Вартість (1 ліцензія на 5 років)
після запуску СОМ*:
Вартість (1 ліцензія на 5 років)
якщо СОМ не було запущено*:
UAH USD EUR
Вартість (щорічний платіж)

* СОМ - система онлайн моніторингу. Вартість ліцензії визначена із застосуванням ПОТРІЙНОГО коефіцієнта. Згідно з вимогами Закону України про азартні ігри щорічна плата за ліцензію буде сплачуватися в потрійному розмірі до дня введення в експлуатацію Державної системи онлайн-моніторингу, що має статися не пізніше серпня 2022 р.

UAH USD EUR
Вартість (щорічний платіж)
UAH USD EUR
Вартість (щорічний платіж)

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ НА ПРОВАДЖЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ АЗАРТНИХ ІГОР

ОБОВ’ЯЗКОВІ ВИМОГИ ДО ОРГАНІЗАТОРА АЗАРТНИХ ІГОР

UAH USD EUR
Статутний капітал
Банківська гарантія/депозит у банку

Всі ліцензійні платежі – за 1 рік*

UAH USD EUR
ВАРТІСТЬ ЛІЦЕНЗІЇ
ВАРТІСТЬ ДОДАТКОВИХ ЛІЦЕНЗІЙ
РАЗОМ:
РАЗОМ
якщо СОМ не було запущено**:
РАЗОМ
після запуску СОМ**:

* СОМ - система онлайн моніторингу. Плата за основну ліцензію повинна сплачуватися щорічними платежами. Щоб розпочати провадження діяльності з організації азартних ігор, організатор повинен заплатити за перший рік дії основної ліцензії. Несплата наступного щорічного платежу призведе до анулювання ліцензії.

** Вартість ліцензії визначена із застосуванням ПОТРІЙНОГО коефіцієнта. Згідно з вимогами Закону України про азартні ігри щорічна плата за ліцензію буде сплачуватися в потрійному розмірі до дня введення в експлуатацію Державної системи онлайн-моніторингу, що має статися не пізніше серпня 2022 р.

Всі ліцензійні платежі – за 5 років (строк дії ліцензії).

UAH USD EUR
ВАРТІСТЬ ЛІЦЕНЗІЇ
ВАРТІСТЬ ДОДАТКОВИХ ЛІЦЕНЗІЙ
РАЗОМ: