Sports & Gaming Lawyers в якості спонсору підтримало проведення Кубку України з кіокушинкайкан карате

4 грудня 2021 року у місті Бровари у спортивному комплексі Броварського вищого училища фізкультури і спорту проходив Кубок України з кіокушинкайкан карате. У змаганнях приймали участь 360 дітей-спортсменів з 25 команд України. Організатором змагань був Броварський дитячий спортивний клуб Будокан.

Перед початком турніру відбулася урочиста церемонія відкриття, на які були присутні поважні гості - голова правління Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація Кіокушинкайкан Карате» Дмитро Волинець, начальник відділу фізичної культури і спорту міста Бровари Рожков Дмитро . У своїх вітальних виступах вони поздоровили юних спортсменів з початком змагань та побажали їм вдалих виступів на татамі, а також подякували благодійним організаціям та спонсорам, зокрема, компанії «LS Sports & Gaming Lawyers». Після чого і розпочалися змагання у розділі «КАТА та «КУМІТЕ». Всі поєдинки були дуже цікавими та захоплюючими. Атмосфера спортивної боротьби не давала глядачам нудьгувати. Всі спортсмени були налаштовані тільки на перемогу та демонстрували відмінну техніку, силу і волю до перемоги. В деяких вікових категоріях конкуренція була дуже серйозна, але переможцем міг стати лише один – найсильніший каратист

Не відставали від хлопців і юні представниці прекрасної половини людства, які часом так вели свої бої, що аж дух захоплювало. Швидко плинув час і прийшла пора підбивати підсумки. Нагородження проводили головний організатор турніру Андрій Гаврилюк, головний суддя змагань Дмитро Волинець та інші. Всі переможці та призери отримали Кубки, медалі та дипломи, а головне – здобули безцінний досвід виступів на такому високому рівні.

За результатами змагань перше командне місце зайняла команда «KWF», Миколаїв, друге місце здобули каратисти з Києва СК «Муромець», третє місце СК «Яструб» Мукачево. Кращим спортсменами Кубку України стали: Герасименко Даніїл, Поворознюк Маргарита, Загороднюк Дар’я, Боженко Максим, Харитонов Дмитро.

Спортсмены Броварського спортивного клубу «Будокан» здобули:

🥇-12 золотых

🥈-17 срібних

🥉-19 бронзових нагород